ЕКСПЕРТ VI Всеукраїнського онлайн Форуму з раннього розвитку та дошкільної освіти
ВІКТОРІЯ ХАРИТОНОВА

▫️Ігромайстриня, експертка з розвитку дітей за допомогою ігор
TRIZ-педагог, практик
▫️Засновниця проєкту “Ігромайстерня”
▫️ Організаторка майстер-класів та груп розвитку дітей віком ‪від 5 до 14‬ років.
▫️Розробниця МУВ-методики (Майстерня Успішних Винахідників)
▫️ Авторка збірки ігор в електронному форматі “ТОП-23 гри, що ведуть до успіху вашу дитину”
▫️ Авторка боксів для батьків “Ігри для розвитку уяви та мислення” та “Ігри на розуміння емоцій“

«ІГРИ НА УЯВУ ТА МИСЛЕННЯ»
🔺Батьки та педагоги часто шукають відповіді на питання, як розвинути уяву та мислення у дитини? Адже розвиток таких вмінь та навичок залежить від особливостей виховання, навчання, умов життя та кола спілкування.
Розвиток фантазії та уяви у дітей – важливий етап на шляху до вміння мислити ефективно.
І, якщо звернути увагу на тих геніальних людей, які залишили нам у спадок дивовижні винаходи, всім була притаманна надзвичайно багата уява та вміння її застосовувати.
🔺Розвиток уяви у дитини – це забезпечення потужного творчого потенціалу в майбутньому у будь-якій професійній сфері. А ще дитина з добре розвиненою уявою має хорошу пам’ять, гнучкий розум, краще концентрується на завданнях і з легкістю генерує нестандартні ідеї.
🔺Основна ж мета розвитку мислення – навчити вирішувати щоденні життєві задачі, брати на себе відповідальність, робити вірний вибір, довіряти собі. Дитина з багатою фантазією та вмінням мислити вміє краще справлятися з різними життєвими обставинами, виростає врівноваженою, більш стресостійкою та успішною.
🔺 Які ж методики будуть найбільш дієвими в роботі з дітьми? Саме ігрові методи та прийоми продемонстрували свою вражаючу ефективність: діти розкриваються, мріють сміливо, мислять рішуче.
🔺 Тренування уяви та мислення за допомогою ігрових технік – це чудове заняття з дітьми, яке принесе не тільки масу позитивних емоцій, покращить взаєморозуміння, а й сприятливо вплине на формування навичок успішної особистості дитини.
Все це вже 20 серпня на онлайн Форумі з раннього розвитку та дошкільної освіти

« »